АМ "Тракия" е затворена при с. Вакарел заради тежка катастрофа. Това стана ясно от кадри, публикувани във Фейсбук групата "Катастрофи в София". Движението се отбива през Нови Хан, съобщават очевидци.
По информацията, която имаме става въпрос за тежко ПТП. Към този момент няма данни за пострадали.
Шофирайте внимателно!
Зареждане ...


13:07 / 10.05.2022
482






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.