Нова гонка на полиция и жандармерия с автомобил, превозвал нелегални мигранти. Това се е случило днес по обед по централните улици на Бургас. В преследването на колата, в която е имало осем мигранти, са се включили три екипа на полицията и два на жандармерията.
Колата е била блокирана в затворена улица до пешеходен подлез, където каналджията и превозваните от него чужденци били арестувани, съобщи NOVA.
Зареждане ...


21:16 / 19.09.2022
460







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.