Служители на Главна дирекция "Жандармерия, специални операции и борба с тероризма“ ще дежурят в населените места, пострадали от наводненията в Карловско. Това съобщиха от МВР.
Според предварително утвърдения план, екипите ще пристигнат в петък в 14 часа пред РПУ-Карлово, откъдето ще бъдат разпределени и ще поемат задачите си. Действията им ще са насочени към опазване на обществения ред и охрана на имуществото на жителите в района.
Близо 140 военнослужещи също са на терен, за да помагат на пострадалите.
Зареждане ...


13:35 / 08.09.2022
731




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.