Жена е прегазена от товарен влак, съобщиха за Plovdiv24.bg от отдел "Железен път и съоръжения“ към железопътна секция – Пловдив.
Инцидентът е станал около 10.00 часа вчера между гара "Тодор Каблешков“ и гара Пловдив. По неофициална информация жената е била легнала на релсите.
Знае се със сигурност, че преминалият влак е бил товарен, на частната фирма ПИМК. Извършен е оглед на местопроизшествието. Все още се разследват причините и се установява самоличността.
Зареждане ...


13:27 / 19.08.2022
521







____032
на 19.08.2022 г.
щеше да е сензация ако беше оживяла....
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.