Жена е пострадала при катастрофа между автобус и джип в Ловеч, съобщават от областната дирекция на МВР в Ловеч.
Инцидентът е станал този следобед на кръстовището, образувано от бул. "Мизия" и бул. "Освобождение". В автобуса не е имало пътници. Пътувал е от посока Плевен и е пресичал кръстовището в посока Левски. Оттам е идвал джип, който по първоначална информация е отнел предимството на автобуса.
При инцидента е пострадала жена, която е пътувала в джипа. Тя е откарана за преглед в ловешката болница.
Зареждане ...


19:47 / 13.01.2022
356






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.