75-годишна жена е загинала при пожар в жилището си в дупнишкия кв. "Бистрица", съобщиха за БНР от полицията. Сигналът е подаден малко след 13 часа.
На мястото са изпратени два екипа на Пожарната, живеещите в кооперацията са напуснали жилищния блок, докато продължава гасенето. Загиналата жена живеела сама, каза говорителят на Областната дирекция на полицията в Кюстендил Катя Табачка.
Причините са пожара в апартамента, който е на седмия етаж в блока, който е ведомствен на ТЕЦ "Бобов дол", се изясняват.
Зареждане ...


16:51 / 14.05.2022
602






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.