Три години след смъртта на Боян Петров, след дълго мълчание, жената, която беше до него, проговори.  

Ние смъртта никога не сме я обсъждали. Но винаги си пишеше завещание, с което да е сигурен, че ще се погрижи за близките си хора. Смъртта не е била драматична тема, по която да говорим. Знаехме всеки път, че има вероятност да не се върне, сподели в предаването "Събуди се" Радослава Ненова.

Завещанието не е написано като романтично писмо, а просто се разделя имуществото му, обясни тя.

Три години след като изчезна, близките му все още не са се занимали с въпросното завещание.