Кирил Петков обясни току-що по бТВ, че не отишъл на блиц контрол в парламента, щото в 8.45 бил на софийското летище, заедно с министър Х, за да инспектира после обект Y. Установили смущаващи неща при въпросната инспекция.
Само един въпрос имам: с джипката на Бойко Борисов ли беше, че и бившият премиер твърдеше, че "инспекциите“ са му по-важни от парламентарната република? Това написа в личния си Фейсбук профил журналистът Полина Паунова.
Зареждане ...


22:44 / 01.04.2022
788




Анонимен
на 02.04.2022 г.
Поредната обслужваща властта мисирка.
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.