Змията, която беше открита на стълбищния парапет между етажите в жилищен блок в столичния квартал "Гео Милев" вече си има нов дом. След като нито една институция не се отзова на молбата за помощ, хората от кооперацията я заловиха, поставиха в кашон и я държаха денонощие в мазето на блока.

Днес доброволец, загрижен за съдбата на влечугото и професионалният домоуправител са я откарали в неправителствената организация "Дивите животни", съобщава БНТ.