Катастрофа посред нощ стресна пловдивчани. Инцидентът е станал на кръстовището на бул. "България" с ул. "Огражден", посока моста на Адата, малко преди полунощ научи Plovdiv24.bg.
Ударили са се две коли. Заради удара, една от колите е нанесла сериозни поражения върхи близката спирка на градския транспорт.
Единият автомобил е потрошен. Пострадали няма, изясняват се точните причини за инцидента.
Зареждане ...


15:34 / 13.08.2022
763







pinko
на 13.08.2022 г.
Всичкото дивак е по бемевета, селяндури, мангали, момченца с малки пишленца, бемеветата са религия
Elestar
на 13.08.2022 г.
Трябва да се забрани на мангали , които са напуснали страната да се връщат в България - още там да им се отнемат българските паспорти и да им се слага черна точка и без туй те не са бели хора ... Също така трябва да се издаде официална забрана на водачи с под 5 години стаж зад волана да нямат право да управляват кола над 75 коня и да се следи на пътя за такива и при нарушение да се отнема колата - независимо , кой е собственика и ако желае да си я върне трябва да плати половина от изначалната цената на колата ( без значение дали е дадена доброволно или открадната ) - тогава би могло да има еффект и да намали дебилите на пътя. Също така всички институции мяката и развяват байряци срещу войната по пътищата , но реално един два пъти са проверявали автошколи и/или по-точно кой и как издава книжките и свидетелствата за управление и реално случая е като в Украйна - американците раздали модерни оръжие на украинците - ония понятие си нямат как се използват и се избиват ( барабар с невинните независимо от коя страна са ) след което естествено се обвинява "лошите" руснаци... И хора БМВ не лоша марка - лично карам кола от тази марка вече 11 година , като не бих я заменил за друга , докато не се разпадне ест. и нямам нито едно проишествие - проблема е , че опетната от същества , които не искат да се правят на гъзари и не им пука за собствения живот и на тези наоколо...
5ко
на 13.08.2022 г.
Докога на неграмотните унтерменши ще се издават шофьорски книжки?
Сергей Пройчев
на 13.08.2022 г.
Манго БМВ и червен светофар.3 в 1 винаги действа.
Майна1
на 13.08.2022 г.
Причината е ясна!Мангустата е минала на червено!
еди мърфи
на 13.08.2022 г.
на това кръстовище причините са ясни-единия е минал на червено
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.