100 Кила решава да спре месото след поредния си запой. Рапърът купонясвал до 6 часа сутринта с верни другари. Изпили 30 бутилки шампанско.
"Събудих се привечер. Отидох да хапна. Поръчах си спагети с месо. Изядох ги. И си казах, че това е последният път, в който ям месо. Просто така го почувствах", споделя Килата.
Рапърът вече три години не е слагал в устата си месо. Вече е веган и е горд с това, но споделя, че би ял месо, му се прииска.
Зареждане ...


23:04 / 27.07.2022
750



Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.