Актьорът Александър Сано сподели трогателно видео във Фейсбук.
Тръгнал на поредното турне, артистът се отбил в родното село на баба си, там е прекарал много безгрижни лета като малък. Решил да провери кой живее в къщата, но не открил стопани.
Въпреки това, той възкликва "много е хубаво, мирише на детство!"
Зареждане ...


14:36 / 08.06.2022
529






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.