Фолкпевецът Крум сподели любопитно видео с вицепремиера Асен Василев. В него той изказва добрите си впечатления от новия политик, който вече 100 дни се опитва да донесе промяната, но все още няма успех.
"Тук сме с Асен Василев, който е дошъл в нашия квартал "Бояна“ и си поговорихме малко. Между другото много свежарско. Асен Василев е много готин и по телевизията и на живо“, хвали се певецът Крум в компанията на доволно усмихнатия вицепремиер, видя Sofia24.bg в Туитър.
Зареждане ...


19:13 / 29.03.2022
1000



Анонимен
на 30.03.2022 г.
Круме като гледам какъв е ококорен сигурно си го опънал ХА ХА ХАААА.
Анонимен
на 29.03.2022 г.
Асенка,за това ли толкоз ококорена.Зор е било.
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.