Бебе делфин изплува тази сутрин на плаж Болата. За това сигнализираха зрители на Нова тв. Кметът на с. Българево Георги Янев казва, че няма такава информация. Той изрази учудване, защото към момента нямало риболовни кораби.
Отделно от това заяви, че екологията в района не била застрашена по никакъв начин и допълни, че според него това е инцидентен случай, каквито има изключително рядко.
Зареждане ...


10:51 / 28.05.2022
1477



Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.