Бони трогна феновете си и не само тях с човешка постъпка. Певицата се спря на улицата за да разговаря с бездомник. Попита го за съдбата му, даде му и пари.
Фолк звездата публикува сама видеото и написа във Фейсбук:
Нека преди всичко да сме хора в този объркан и забързан живот!
Човещината не е да подминеш, не е да хейтваш , не е да се присмиваш, не е да си само активен и актуален в мрежите, а просто да бъдеш човек.
Дали помагаш на беден или на богат преди всичко помагаш на човек , но не подминавай и нуждата от помощ .
Добротата не е популизъм,…. тя се носи и усеща със сърцето
Зареждане ...


14:58 / 03.08.2022
1228



Анонимен
на 04.08.2022 г.
Проста жена ,доста нагло от нейно материалистическо величество .Докато такива кухи чалгарки се разкарват по земята ,няма да имаме всеобщ голям коефициент на човечеството и извънземните ще минават покрай земята цъкайки съжалително
Анонимен
на 04.08.2022 г.
Доброто обича тишината...много хора помагат ,нямайки възможности...разликата между добро сърце и скапан PR е голяма
Анонимен
на 03.08.2022 г.
Когато правиш ,милостиня Нек левица та ти да не знае какво, прави десницата !
Анонимен
на 03.08.2022 г.
Браво Бони, Бог да те благослови и със здраве да те дари ! Да всички, сме хора ! Повече да имаше, като теб!4
Анонимен
на 03.08.2022 г.
Хубава работа ама циганска.Ако всички не разберат зощо да го прави.
Анонимен
на 03.08.2022 г.
Трогнала с какво? По скоро се излага и отвращава хората.Ако толкова я е грижа за човека ,нека му помогне.Защо трябва всички да видят?Аплодисменти ли чака?Тъпа както винаги и фалш,фалш на килограм.
Анонимен
на 03.08.2022 г.
Ако не се снимаше нямаше и да забележи човека.Проста жена,показнос и цигански пиар.
Анонимен
на 03.08.2022 г.
Човещината трябва да е скрита ,да я носиш в себе си, а не да се снимаш с нея.Превърнаха всичко в панаир, остана да качат и как ходят на тоалетна...
Анонимен
на 03.08.2022 г.
Много е важно да се покаже, да е показно,което автоматично случката..
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.