Българка роди в автобус, който е преминавал през територията на съседна Сърбия. Раждането е започнало в момент, когато автобусът се намирал на бензиностанция край Белград снощи около 22.00 часа българско време, предава БГНЕС.
Жената е била настанена веднага в клиниката по акушерство във Вишеградско. Пътувала е с едногодишния си син, който също е настанен в болницата. Българският консул в Белград е бил информиран за случая.
Майката и детето са дали отрицателен резултат след тест за коронавирус.
Зареждане ...


12:49 / 06.01.2022
564



Голфаровото Гоче
на 06.01.2022 г.
Можели да е Го споменете (вироза) и под такава приятна новина.Бебето кво е: сърбин или сръбкиня?
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.