Певецът Алек Сандър записа песен с две от най-големите звезди в музикалния свят – Снуп Дог и Лил Уейн. Песента се казва "Please don't go, go".
"Изобщо не ми се вярваше, че това е възможно да се случи до момента, в който песента не излезе“, разказа изпълнителят в студиото на "На кафе“.
"Това да стигна до тях не беше никак лесно. С Никола Томов повече от година подготвяхме самата песен в България. Мелодията е моя, текстът е мой, на Снуп и на Лил Уейн“, каза още той.
Зареждане ...


13:49 / 16.09.2022
566



Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.