Тази вечер се проведе дуел между фермерите на седмицата в предаването "Фермата". Залогът бе вкусна шоколадова торта, кошница с провизии за закуска, както и една точка в седмичната битка между отборите. Продукцията подложи на тест знанията на двете жени в седмичния тест с въпроси за България.
Веселка успя да извоюва победата за отбор "Стари герои" с резултат 2:1, но това повдигна много мнения от страна на зрителите.
"Дуелът между Мажена и Веси не беше честен, защото Мажена не е българка и вероятно никога не е чувала за художниците, писателите, така че не беше честна играта м/у двете!", коментира зрителка в една от големите групи, посветени на предаването, видя Sofia24.bg.
Ето какво е мнението на феновете:
Да, ама не...нали каза, че е образована и компетентен ръководител? А Веселка е селянче...
Работи в България и живее, защо да не е честно? Български лекар е, така че не е хваната от гората. Да е чела Алманаха.
Ми нали е доктор - за ваксините пак не знае
Щом е влязла в българско риалити, трябва да е готова на всичко
Правилата са за всички участници
Алманахът е предоставен на всеки участник
Ами да не е влизала във "Фермата"! Вие какво искате? За Полша ли да задават въпроси?
Когато е влязла във "Фермата" тя е знаела, че е българско предаване и е гледала в предните ферми, че има въпроси, да не е идвала, Веселка не е виновна!
Ами не успя да отговори на въпроса за ваксината. Все пак е медицинско лице
Като не е българка, какво търси в най българското предаване? Ай сиктир! Който влиза там - да научи Българската история!!!
Въпросите за Полша ли трябваше да бъдат?
Трагично представяне. Не знам защо оставихте всички въпроси и тяхното неправилно отговаряне. В предишните пъти винаги се прескачаха да ни бъдат показани всички въпроси, когато капитани бяха далеч по-умни участници..
Боже, трагедия! Мажена я разбирам не е българка, ама тая тъпа селянка Веселка.... Срам, голям срам! Проста като галош....
Недопустимо е на елементарни въпроси да играят на тото и да не знаят отговорите!
Опааа какво стана сега !? Мажена дипломи, градове, интеграция и бааам Веска ще хапва торта.
Зареждане ...


22:49 / 27.09.2022
899



Анонимен
на 29.09.2022 г.
Тази Мажена може да е много добра в медицината, но е гола вода в земеделието и животновъдството. Не пропусна да се изтъкне като по-интелигентната. Като е влязла в българско шоу, да се беше подготвила като е много акълия. Защо да не беше честен двубоя?
Анонимен
на 29.09.2022 г.
Голяма излагация! Моля, избирайте малко по-стойностни участници! Милата Веселка, ще се въздържа от определения! За Мажена, какво да кажа!!! През цялото време демонстрираше завидно самочувствие и непокиз! Само, че насреща нищо!!! Учудвам се на наглостта й! С нетърпение очаквам да я видя в ролята й на ратай, след което на арената! Иначе командите и се получават добре, за друго ....
Анонимен
на 28.09.2022 г.
Ама аз ли я записах за участие във този формат? Или не знае, че ще има въпроси, на които няма да може да отговори?
Анонимен
на 28.09.2022 г.
Престанете с това "Веселка е проста". Маже а е лекар, от 30 години е в България, Симона завършила право /ха ха/ и накрая "простата Веселка" ги опуха на уж елементарни въпроси!
Анонимен
на 28.09.2022 г.
За 30 години живот в Бг трябва да се е ограмотила малко!!!Живее в Бг, не на луната!
Анонимен
на 28.09.2022 г.
Че то какво значение имаше дали въпросите са за България, Полша или Сусурлиево.Отговорите бяха на принципа тука има, тука нЕма.И хайде сега по-малко превземки.Веселка дали е проста или не е друга тема.90 процента на нейно място щяха да отговарят на същия принцип-тото1 и 2 взети заедно.Но можеха да прочетат алманаха поне малко.
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.