Двойка бездомници в Италия сключиха брак, след като през последните 30 години живееха на летището в Милано. Атилио и Долорос станаха официално семейство с помощна на благотворителна кампания.
Доброволци осигуряват дрехите на младоженците и разкрасяването им, както и сватбеното тържество. Лично кметът на градчето Варезе ожени двойката в двореца на фамилията Д'Есте.
Младоженците получават и подарък - уикенд в хотел. Атилио и Долорес сега мечтаят да започнат нормален живот, да си намерят работа и свой дом.
Зареждане ...


21:56 / 02.09.2022
847



Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.