През адски мъки преминава в момента култовата фолк звезда Екстра Нина. Изпълнителката на "Затвори очи" е пострадала и в момента носи шина на дясната си ръка.
Емблематичната фолк звезда призна, че болката е неописуема, но вярва, че й предстоят по-добри дни в бъдеще.
Гласовитата изпълнителка пусна своя снимка в социалните мрежи, на която дясната й ръка е с шина. Това доста притесни нейни приятели и почитатели, които поискаха повече информация за състоянието й.
Оказа се, че Нина е разтегнала сухожилие и това е наложило спешна медицинска помощ. "Доста боли, ама ще мине", жалва се Нина в мрежата.
В последните години тя се изявява като певица в Турция, а кариерата си в България е занемарила, след като на пазара се появиха по-млади и амбициозни момичета, които са готови на всичко, за да успеят и да станат популярни, пише "Блиц". Този маниер не се нрави на Екстра Нина, както и на всички нейни колеги от зората на фолка, които пробива с глас, а не с пари и визия.
Зареждане ...


13:12 / 21.07.2022
819






Анонимен
на 23.07.2022 г.
По-долу коментиращите,да не сте от гей отбора на "анонимните"...нямате ли си имена или сте само под номера и се редувате на ляйняният синджир...,а тоя дето е писал,че не я е чувал,спокойно може да се засили към близката стена...
Анонимен
на 23.07.2022 г.
Ако можеше да пее щеше да е в България като всички нейни колеги от 90г.в Турция пее в квартал Лалели в Вариетен ресторант Клас- в Истанбул.Туристическите агенци водят групи на вечеря там. В средите на Турския елит от певци трудно ще влезе .
Анонимен
на 23.07.2022 г.
В критическата е така
Анонимен
на 22.07.2022 г.
Чак пък емблематична?за първи път я чувам
Анонимен
на 21.07.2022 г.
Тая не може да пее!
Анонимен
на 21.07.2022 г.
Тя страшни адски мъки за една ръка направо не знам как ще оцелее
Анонимен
на 21.07.2022 г.
Трябва ли да ми дреме за еднаковра?
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.