"Днес, в деня на погребението на Нейно Величество Кралица Елизабет Втора, се подписах в книгата за съболезнования в един от частните клубове, в който членувам.
Написаното от мен бе на български и се чувствам горд да изразя съболезнованията си на моя роден език.
Днес, когато изпращам Кралицата си спомням стих на Смирненски - "А в черната прощална катафалка лежи звезда, наместо труп", написа Евгени Минчев във Фейсбук по-рано днес, цитирайки стихотворението "Роза Люксембург".
"Сбогом, Ваше Величество и дълбок поклон" гласи написаното в книгата.
Зареждане ...


12:47 / 19.09.2022
1116



Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.