Кралицата-консорт съвсем очаквано е наследила голяма част от бижутата на покойната си свекърва. Камила бе забелязана да носи на ревера си брошка, принадлежала на Елизабет II. Брошката е във формата на малка детелина и е била сватбен подарък на нейно величество. Тя е изработена от диаманти и зелени персийски смарагди. Кралицата е я получила за сватбата си с принц Филип от херцогинята на Портланд.
Съпругата на новия британски крал избра да сложи трилистната детелина по време на посещението си с Чарлз III в Белфаст, столицата на Северна Ирландия. Изборът на брошката не е случаен, защото именно детелината е национален символ на ирландците, пише "Телеграф". Според легендите, Свети Патрик е използвал именно детелини, за да обяснява на хората единството между Бог Отец, Син и Светия дух в Светата Троица.
Зареждане ...


13:19 / 14.09.2022
854



Анонимен
на 16.09.2022 г.
Камила под камила.
Анонимен
на 16.09.2022 г.
Чарлз
Анонимен
на 15.09.2022 г.
Камила ще я носи, нали е снаха, защо я коментираме изобщо? На грозен кон диаманти...... Защо не беше жива Даяна???
Rmrmrm
на 15.09.2022 г.
Ееее, аз помислих, че някоя от нашите баби, дали живота си за България, оцелели от съединението на България, КОЕТО Е БИЛО ПОСТАВЕНО НА КАРТА, ОТ НЕ ИСКАНЕТО НА КРАЛИЦАТА НА АНГЛИЯ ДА СЕ СЛУЧИ ПО ОНОВА ВРЕМЕ........ ЧЕТЕТЕ ЛИ...???? А ТО КОЙ ЩЯК ДА ГИ НОСИ... НЯКАКВО СИ ПУСТИННО ЖИВОТНО....
Анонимен
на 15.09.2022 г.
Тази Камила е толкова противна, че не знам тъпите англичани как могат да я възприемат за тяхна кралица...
Сергей Пройчев
на 15.09.2022 г.
Даяна ще се обърне в гроба.Тази злоба и грозотия да носи бижутата.
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.