Кметът на София Йорданка Фандъкова поздрави гражданите по повод Великден във Фейсбук.

Ето какво написа столичният кмет:

Христос Воскресе!

Нека светлината и мирът побеждават в делата ни!

Пожелавам радост и обич да изпълват домовете ви!

Бъдете здрави!