Фирма от Уелс за набиране на персонал ще изпрати служителите си на почивка в Тенерифе. Така компанията иска да благодари за работата им по време на пандемията, съобщава "Индипендънт".
Служителите, които ще събират тен на Канарските острови, са около 50, в това число и новопостъпилите в компанията за набиране на персонал.
Зареждане ...


09:34 / 13.02.2022
860



Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.