Хари и Меган бяха преместени на дъното на уебсайта на британското кралско семейство, заедно с опозорения принц Андрю, пише Daily Mail. Връзките, които водят към страниците на херцога и херцогинята на Съсекс, досега бяха разположени около средата на страницата - под висшите кралски особи и над второстепенните членове на семейството.
Когато уебстраницата беше актуализирана след смъртта на кралица Елизабет II по-рано този месец, Хари и Меган вече са преместени надолу - под принцеса Александра и херцога и херцогинята на Глостър.
Наскоро се появи информация, че Чарлз планира да намали броя на монархическите членове по време на управлението си, тъй като смята, че обществото не желае да плаща за постоянно разрастващото се кралско семейство.
Зареждане ...


14:45 / 28.09.2022
263



Анонимен
на 28.09.2022 г.
Ама тези смръдлювци все повече се считат за "богоизбрани" и глупавата тълпа , сган блогоговее пред тях, жалка трагедия....пародия в днешния свят....
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.