Мис България 2020 Венцислава Тафкова захвърли горнището на банските на Свети Влас преди дни. Красавицата от Пловдив остана по монокини, за да изравни тена, без да знае, че папараци дебнат отвсякъде и въпросните снимки бяха доста коментирани.
"Преди титлата "Мис България“ аз съм човек. И след нея продължавам да бъда! Не смятам, че е голяма драма и огромен скандал, че са ме щракнали на плаж по бански, та дори и леко гола“, оправда се Тафкова през социалния си профил, помолена да коментира снимките си по голи гърди.
Зареждане ...


11:17 / 09.07.2022
849



Майна
на 09.07.2022 г.
И кое по-точно му е хубавото на тоя намацан клонинг?
Анонимен
на 09.07.2022 г.
Докога нашите кифли ще се обезобразявят със силикон? Нима тази набедена красавица си мисли, че с такива джуки е станала по-привлекателна...
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.