Мисис България Валери Стефанова се похвали с мощен автомобил, струващ близо половин милион. Красавицата сподели кратък клип със скъпото возило, който предизвика противоречиви коментари в уебпространството.
Любопитна подробност е, че нашенката, която от години живее и работи в Лондон, от няколко седмици насам е у нас, като най-често се забавлява в столицата, предава “Телеграф".
Зареждане ...


19:41 / 29.09.2022
739



Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.