Кралица Елизабет е заразена с COVID-19, съобщи Бъкингамският дворец.
От двореца уточниха, че монархът изпитва леки симптоми, подобни на настинка.
Предполага се, че се е заразила от принц Чарлз, който даде положителна проба за коронавирус на 10 февруари.
Няколко дни по-късно беше съобщено, че се е заразила и съпругата му Камила.
Зареждане ...


15:13 / 20.02.2022
1005



Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.