"Ще изложа моята идея за справяне с идиотите по пътя - екип от психолози към МВР да въведе регистър с агресивни рецидивисти зад волана". Това написа в профила си във фейсбук Къци Вапцаров
"Поведението им да бъде следено от полицаи, за да се даде оценка на моментното им състояние. И така, докато се прецени, че не представляват опасност за обществото. Давам идеята безплатно на млади психолози. Работата с идиотите трябва да е на психологическо ниво", смята култовият шоумен.
Зареждане ...


11:02 / 20.07.2022
571






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.