Негодувание срещу изостаналостта на българското училище изразява Къци Вапцаров по изненадващ и неочакван начин.
"Много ни е изостанала образователната система. Тъпо е едно дете да не може да запише специалност "плейстейшън" и да си ходи с радост на училище", шегува се тв водещият, който смята, че с модерни подходи и игри хлапетата ще бъдат привлечени към ученето.
Зареждане ...


13:55 / 14.08.2022
842






Real jazz
на 14.08.2022 г.
От глупав по глупав ,най накрая Къцамун
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.