След няколкоседмично затишие, бившият началник на кабинета на Кирил Петков - Лена Бориславова се появи в социалните мрежи. Тя си пусна интересна профилна снимка - като турист от неназовано място.
Много е вероятно снимката да е направена в някоя от галериите на "Лувъра", а Лена изглежда страхотно. Тя позира сама на снимката и не е ясно с кого е споделила този миг.
Зареждане ...


12:47 / 20.09.2022
567



Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.