На "върха на света" се качи половинката на Кирил Петков - Линда. Съпругата на бившия премиер е покорила връх над град Уислър, където се проведоха част от състезанията от олимпийските игри във Ванкувър. Заедно с Линда са и дъщерите й.
"На върха на света съм", пише под снимки Линда.
Известно е, че съпругата на Кирил Петков е в родината си Канада.
Зареждане ...


13:51 / 12.09.2022
901



Анонимен
на 13.09.2022 г.
Защо е тази злоба.....?!
Анонимен
на 12.09.2022 г.
На върха на уя е... Недоклесаницата.
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.