Българската звезда в Холивуд Мария Бакалова беше за кратко в София и отлетя рано тази сутрин, още по тъмно. Тя се сбогува със столицата, пускайки кадър от самолета и написа: "Ще ми липсваш".
Към обяд, вече очевидно пристигнала до крайната точка на полета си, показа как минава на здравословно хранене. Публикува кадър на две купички, в които има мюсли и плодове.
Зареждане ...


13:43 / 17.07.2022
1198






Анонимен
на 17.07.2022 г.
Аз се чудех зао немога да заспя.
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.