Меди и Миле Китич направиха импровизирано “дуетно парче". Българският фолк идол бе специален гост-изпълнител на юбилейния концерт на балканската звезда във Варна, пише signal.bg.
Именно по този повод, извън концертната сцена, Меди и Миле Китич решиха да спретнат свой дует, а феновете им в социалната мрежа останаха шокирани от резултата.
Оказа се, че двамата правят своя импровизация на рефрена от култовото парче за Васко Жабата на орк. “Камчия".
Зареждане ...


20:37 / 02.09.2022
942



Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.