Познатото лице от екрана Мира Добрева, която беше изчезнала за известно време, отново се появи.
Като птица Феникс, тя буквално се възроди в пепелта и то в любимата си телевизия БНТ.
Побърза и да го отбележи в социалните мрежи, а Sofia24.bg ви прави съпричастни на споделеното:
Прекъснах си отпуската, а влязох в морето на политиката и икономиката - кораби, чиито платна бях прибрала.
Бях Христина и Георги, а всъщност нито един от двамата.
Всеки човек има своята супер сила. И може да я прояви, само ако е себе си…
Най-трудното на сутрешния блок се оказа ранното ставане!
Благодаря на всички за подкрепата и поощрителните думи!
Водещата не пропусна да отбележи поименно хората, на които е благодарна за подкрепата, която е получила:
Истината е, че без невероятния екип от редактори - Nadya Tomova, Lora Skorcheva, без респекта към колегите ми Hristina Hristova "Денят с Георги Любенов", без Mariela Dragolova нямаше да се справя. Благодаря Ви, мили!
А зрителите възкликнаха:
На това се казва "дялан камък".
Зареждане ...


11:40 / 09.08.2022
813



Анонимен
на 09.08.2022 г.
А,защо е толкова досадна таз женица?! И противна даже.
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.