Истинско чудовище уловиха рибари в язовир "Искър". Един от местните бизнесмени в софийското село Долни Пасарел направи улова, след като на въдицата му се хвана сом, който тежки 30 килограма, пише Блиц.
Огромната риба е клъвнала на стръв рибка, а в изваждането й на брега са се включили няколко човека.
Местните момчета и момичета се шегуват, че с толкова много мезе бая ракия и водка ще бъде изпита.
Зареждане ...


10:28 / 28.06.2022
623



lalala44
на 28.06.2022 г.
https://www.plovdiv24.bg/novini/Bylgaria/Dvumetrov-som-gigant-izvadiha-ot-vodite-na-Dunav-1295933 Eто как се прави селяндур такъв. Водка щял да пие кривоглавия.
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.