Скоро ви съобщихме новината за супата от 30 лева, която можете да си поръчате в един от ресторантите в Банско.
Не знаем дали е объркана народопсихологията, лудост ли е или нещо друго. Новината за цената на супата предизвика бурни дебати в мрежата. Публикуваме коментара на Боби Ангелов, който изрази мнението си във Фейсбук:
Цяла седмица се пише, че 30 лева била супата на Банско и 40 лева за лазаня в същото заведение. Става въпрос за VIP Room на Бандеришка поляна.
Проблемът не е, че супата е 30 лева, а че има идиоти, които отиват само и единствено, за да ядат такава супа за 30 лева. Да се снимат, да се отбележат в социалните мрежи, че са именно в това заведение - VIP Room...Преди седмица влязох там за десет минути да видя бармана, който ми е градски и ми обясниха, че цялото заведение е резервирано. Има останали места само на бара. И си дадох сметка колко комплексиран народ сме. Не 30, а 130 лева да я направят супата, пак ще е пълно. И не е луд тоя, дето яде супата, а тоя, дето му я дава.
Докато Бил Гейтс се реди кротко и без охрана на опашка за дюнери в Сиатъл със състояние от $ 120 000 000 000, то нашите измислени герои избиват комплекси със супата за 30 лева на Бъндеришка поляна. Та напълно одобрявам супата да е 30 лева, дори бих препоръчал да се вдигне на 100. Не за друго, ами плеймейтките по-лесно смятат цели числа...А, ако Алеко беше жив, би написал "До Банско и назад"... Е така, просто да покаже, че Ганьо винаги ще го има на Балканите...
Зареждане ...


15:31 / 03.02.2022
2053



oleleeee
на 03.02.2022 г.
Прекрасно и точно описание на народопсихологията ни!
Elestar
на 03.02.2022 г.
То бива , бива цигани и наркомани , които споделят някакви суми , които доброволна са дали и мрънкат , че са ги обрали , какво да очакваме да изскочи някоя проститука ( тип сестра Чопър ) да каже , че доброволно е правила секс с клиент и после да мрънка , че са изнасилили ...
еди мърфи
на 03.02.2022 г.
ако това е истинската снимка-забелязахте ли татусите на лявата ръка на сърбащия скъпа супа-ще да е голям тарикат комплексар-да му е честито
Боли ме шнура
на 03.02.2022 г.
Абсолютно точен коментар за комплексарите.
beats
на 03.02.2022 г.
много е прав човека ! има доста комплексирани българи които живеят само за да се покажат пред другите
Anny55
на 03.02.2022 г.
Драмата е, че после ревем как сме най-бедни и окаяни, а скъпарските ресторанти се пукат по шевовете ... Ганьовци сме си отвсякъде.
pest
на 03.02.2022 г.
‘Ся, да ме прощават, не че много ги разбирам, ама да сменят посудата! Тази сиромашка чиния за левче и тази скапана лъжица не се вписват в този ценоразпис. Не пише снимката да е илюстративна. И тази супичка си е от заготовка. Всеки сам си определя какво и за колко му се яде, та къде е драмата?! Но е хубаво да споделя в нета, щото отваря очи, за който ги има…
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.