47-годишен българин профуча през сръбската столица Белград с над 233 км/час, предаде БГНЕС. Българинът е спрян недалеч от Батайница на изхода от Белград снощи около 20:00 часа местно време.
На това място ограничението е 130 км/часа. Радарите на полицията са отчели 233,2 км /час. Нашият сънародник е задържан и ще бъде предаден на съдебните власти.
От полицията съобщиха, че българинът не е управлявал колата под въздействието на алкохол и упойващи вещества, пише още агенцията.
Зареждане ...


15:25 / 24.01.2022
561



Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.