"Заснех го днес по обяд на път за гробището на с. Войнягово. Гледката беше невероятна! Не всеки ден може да се види бял елен лопатар, макар и с един рог. Ако го видите, на добро е! Не го наранявайте!
Дано никой не е толкова гладен и гаден, да посегне на това красиво животно! Албиносите животни и птици са знак свише за добро и късмет. И дано с публикацията не направим лоша услуга..."
Публикацията в социалната мрежа Фейсбук направи Райна Пръмова, която е и автор на интересния кадър.
Зареждане ...


11:41 / 08.01.2022
961



Anny55
на 08.01.2022 г.
Това сигурно е прероден дух на някой покойник.
Dida Spasova
на 08.01.2022 г.
Не трябваше да се пише името на селото, за да не тръгнат да го търсят разни ловци на трофеи
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.