"Духът на здравето" - рубриката на Неделя Щонова, която от 7 години е част от магазинното "Преди обед" по Би Ти Ви, става самостоятелно предаване.
То ще е 30-минутно и ще се излъчва всяка неделя преди обедните новини.
Така здравната рубрика на д-р Неделя Щонова се връща към началото си, когато се излъчва по един час като отделно предаване в ефира. През 2015 г. обаче програмно решение на Би Ти Ви я поставя в "Преди обед". Точно тогава Щонова била на медицински конгрес в чужбина, който отразявала и за предаването си. Когато й се обадили, че то става 15-минутно и вече няма да е самостоятелно, по лицето й избили петна.А колегите й доктори на конгреса помислили, че е развила псориазис и дори започнали да я успокояват, че вече има доста съвременни методи за третиране на болестта, разказа самата Щонова в "Преди обед".
Тя бе сред гостите на предаването, за да се сбогува с водещите Деси Стоянова и Александър Кадиев.
Зареждане ...


13:29 / 21.07.2022
939



Анонимен
на 21.07.2022 г.
Аман!
Анонимен
на 21.07.2022 г.
Браво! Не искам да я гледам в любимото ми предаване!
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.