Щастлив съм. Но не искам нищо да разкривам за новата любов в живота си. Не че не мога – просто не искам. Нормално е, когато човек се раздели, което е нормално в днешно време за съжаление, някой друг да се появи в живота му. Добре сме, щастливи сме.Това сподели в студиото на "Събуди се" певецът Орхан Мурад.
По думите му той се дразни от нездравословния интерес към личния му живот от страна на някои медии.
"Защото по жълтите медии и клюкарските такива - много глупости изписаха. Така въздействат и на хората, защото ролята на медиите е такава – да формират общественото мнение".
Зареждане ...


11:36 / 23.07.2022
862



Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.