Пиленцето от Монако Нина Димитрова вилнее из Слънчака и то в компанията на Мис Силикон Анна Мария – Чернева. Двете дами бяха забелязани в най-луксозното заведение за този сезон там. Красавиците пиеха коктейли, а по-късно и шампанско.
Не е ясно къде е половинката на Нина – Боби Манекена, но изглежда към момента брюнетката е сама у нас и е решила да се наслади изцяло на нощния живот по родното Черноморие, пише "Телеграф".
Зареждане ...


09:21 / 28.06.2022
541






bigi
на 28.06.2022 г.
С влакЧЕ ли е отишла до Слънчака?
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.