Те са най-известният музикален дует в България, тяхната любов е пословична защото, вече са 45 години са заедно на сцената и в живота, никога не подценяват публиката, не говорят излишно за себе си и точно за това интервютата им са винаги по хубави поводи. Катя и Здравко от дует "Ритон" гостуваха днес в студиото на "Тази събота".
"Ние просто работим и не ни остава време да се замислим за лоши неща. Две години концертната дейност ни липсва и в момента ентусиазмът е страхотен", каза Здравко.
"Като спреш, излизаш от кондиция. Винаги имаме сценична треска, преди да излезем пред публиката. След такива паузи треската е още по-голяма", допълни Катя.
"Медиите, които се хранят от нашите данъци, трябва да излъчват не 50%, а 100% българска музика", смята Здравко.
Зареждане ...


18:38 / 25.06.2022
1252



Сергей Пройчев
на 26.06.2022 г.
времето не прощава на никого.
локомотив пд
на 25.06.2022 г.
Здравко махни си ръката от там.
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.