Фолк певицата Преслава се оказа доста амбициозна по отношение на мъжете в живота си.
Близки от обкръжението на актуалната пайнерка разкриха пред "Уикенд“, че тя не излизала от баровските заведения, преди да се запознае с настоящия си любим Павел. Целта й била не да купонясва, а да си намери подобаващ мъж.
"Всеки ден висеше в клубовете в известен столичен хотел в квартал Лозенец и още няколко лъскави кафета, където дебнеше за подходящ мъж - обезателно красив и заможен. Това беше след раздялата й с Бирмата. Все пак успя да си намери и ето, че даже създаде семейство с него“, издават от обкръжението на добричлийката.
Зареждане ...


10:59 / 07.08.2022
883



Анонимен
на 07.08.2022 г.
ужас, с 200 корекции, не я знам дали е била хубава някога
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.