Силиконовата бомба Андреа, чиято звезда изгря в "Хелс китчън“, е скъсала с културиста Христо.
Мацката с огромни бомби и мускулестият мачо имаха бурна любов, продължила няколко месеца. Крахът за връзката им настъпва след края на изявите на палавата Андреа в кухнята на шеф Виктор Ангелов, пише "България днес".
Огнената блондинка не споделя причини за раздялата с бодибилдъра.
Тя обаче не тъжи за гаджето, а се радва на топлото време и у нас. В момента не иска човек до себе си, а да се наслаждава на живота сама. Вечер заляга над нови рецепти, за да стане още по-добра в кухнята. Сега тя живее в полите на Витоша в малка къщичка, а най-добрият й приятел е гигантско куче, което Андреа обожава.
Зареждане ...


22:46 / 21.07.2022
1702



PE6O_GOLF4E
на 22.07.2022 г.
Що ли!...да не е заради стафидите м/у крачката....тая върлина иска яко ръгане...
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.