Бившият министър на отбраната Стефан Янев посети КАТ-София, видя Sofia24.bg. Снимките бяха публикувани в голяма Фейсбук група. Каква работа е имал там е загадка.
"Дали му харесва обстановката и обслужването?", пита столичанин в коментарите.
"Жив човек е. Може да си сменя документите", казва друг.
"Възпитан човек, чака си реда, както всички останали!", гласи следващ коментар.
"А можеше да използва връзки, но предпочел да се нареди на опашката като обикновените хора. Браво!", хвалят го други потребители на Фейсбук.
Зареждане ...


12:56 / 08.04.2022
1027



leone
на 08.04.2022 г.
А защо не и вдигане рейтинг....
Първи и Вечни
на 08.04.2022 г.
Кълват и без захранка шаранчетата.
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.