Край на драмата! Сузанита вече не се сърди на гаджето си Марк Славов.
Около певицата и половинката й се носеха слухове, че са скарани здраво. Заговори се дори за край на връзката им. Ала всичко това вече е в историята, пише "България днес".
Щерката на Орхан Мурад даде да се разбере, че е с Марк и двамата са щастливи.
"Любовта винаги побеждава", пише силиконовата певица под снимката си с шампиона по хвърляне на копие. Да са живи и здрави!
Зареждане ...


22:01 / 30.06.2022
988






Анонимен
на 08.07.2022 г.
Много си зле и грозна за 18 годишна.Момчето да бяга с 300 от теб.
Анонимен
на 01.07.2022 г.
То бива,бива ама толкова силикон бате.
Анонимен
на 01.07.2022 г.
Търкулило се гърнето, та си намерило похлупака.
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.