В интервю Димитър Баненкин довери за първи път патилата си в Германия, пише България Днес. "Разболях се. Бях в болница три месеца. В такъв момент човек започва да се пита за смисъла на живота си. Като излязох от болницата, се чувствах много слаб, а имах седем заведения. Това е много работа!“, сподели той.
Тогава идва предложението за централна роля в сериала "Недадените“ по БНТ, след която Баненкин се изстрелва на челно място в класацията на най-популярните БГ актьори.
Зареждане ...


21:04 / 12.09.2022
1142



Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.