Извънземни има отдавна "отвличат хора, и в момента живеят на Земята“. Това твърди проф. Дейвид Джейкъбс, професор по история в университета Темпъл в Пенсилвания. Експертът твърди, че е събрал свидетелства от хора, които твърдят, че са били отвлечени от извънземни.
Той твърди, че извънземните се готвят да превземат Земята, - заключение, до което е стигнал въз основа на разкази на хора, които твърдят, че са били отвлечени чрез контрол на ума, съобщава DailyStar, цитиран от БГНЕС.
Професорът твърди, че е разговарял с множество предполагаеми отвлечени, които казват, че извънземните са им казали, че в бъдеще ще имат "работа за вършене“.
Отвлечените твърдят още, че извънземните слизали на Земята, за да видят какво е да ходят по повърхността й и да се опитат да се слеят с хората.
Зареждане ...


11:33 / 31.03.2022
542



Анонимен
на 31.03.2022 г.
отдавна не са извънземни, а са вътреземни
_Крис_
на 31.03.2022 г.
Ами хайде вече де, докога ще ги чакаме?
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.