Две снимки на паяк, публикувани в социалната мрежа Фейсбук в една от пловдивските групи, предизвикаха оживена дискусия сред потребителите. "Кючука стана като Австралия" - такъв анонс е решил да сложи авторът на публикацията.
Не закъсняха и реакциите на хората към нея. Ето и част от коментарите:
- Е, признавам, много е внушителен! Какво ли няма в Кючука...
- Големите не са толкова опасни
- Виждат се и са по-малко отровни. Но за сърдечна криза стават, за съжаление...
- Аз колко се стресирах това, като го видях, че и помислих, че е играчка
- Това чудовище, ако го видя на живо, ще ми спре сърцето!
Зареждане ...


11:15 / 05.02.2022
713



Sami78
на 06.02.2022 г.
Споко, като се презастрои града вече нищо от животинското царство няма да ви притеснява.. От хората ще трябва да се страхувате а не от паячето на снимката което не ви мисли зло.
onetwo
на 05.02.2022 г.
Ами продължавайте да тъпчете буркани и боклуци по мазетата си.
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.